Fotografia je pravou fotografiou až vtedy ak je vytlačená na fotopapieri

Lámete si hlavu nad darčekom pre blízkeho, neváhajte a potešte ho pekným fotografickým obrazom. Moje fotografie z galérie si môžete zakúpiť vo forme fotografického obrazu a môžu tak potešiť Vašich blízkych či urobiť radosť Vám doma alebo v kancelárii. Fotografický obraz je tiež ideálnou výzdobou hotela či penziónu a Vaši hostia sa budú cítiť u Vás príjemne ak izbu budú zdobiť práve obrazy z krajiny z Vášho okolia.

Fotografie tlačím na veľkoformátovej tlačiarni Canon iPF6300 vybavenej novým 12 farebným systémom pigmentového atramentu LUCIA EX. Tento systém tlače zabezpečuje široký farebný gamut, prvotriednu presnosť, bohaté farby, plynulé farebné prechody, vynikajúcu reprodukciu čiernej farby a mnoho ďalších parametrov pre dokonalé výtlačky.
Foto obraz tak dostáva hĺbku a vťahuje na miesto na ňom vyobrazené.

Na výber ponúkam niekoľko variant prevedenia fotografického obrazu a tiež individuálne riešenia podľa požiadaviek záujemcu. Svoje fotografie ponúkam až do rozmeru 60x90cm.

 

Výpredaj hotových foto obrazov

Fotopapier + kaširovanie

Fotka vytlačená na kvalitný 240g pololesklý papier kašírovaná na plastovej kapa doske, dodávana bez rámu.

 

Rozmer Cena
30×45 cm 27 €
40×60 cm 43 €
60×90 cm 63 €

 

Fotopapier + kašírovanie + rámovanie

Fotka vytlačená na kvalitný 240g pololesklý papier kašírovaná na plastovej kapa doske a zarámované v tenkom hliníkovom ráme matnej striebornej alebo čiernej farby. Takto zhotovený obraz je pripravený rovno na zavesenie.

 

Rozmer Cena
30×45 cm 35 €
40×60 cm 55 €
60×90 cm 85 €

 

Umelecké foto plátno

Fotka vytlačená na matné umelecké plátno s jasne bielym povrchom pre vynikajúcu kvalitu obrazu a presné farby napnutá na drevenom ráme. Takto zhotovený obraz je pripravený rovno na zavesenie.

 

Rozmer Cena
30×45 cm 35 €
40×60 cm 55 €
55×85 cm 80 €

 

Uvedené rozmery a ceny platia pre fotografie s pomerom strán 3:2 na šírku a 2:3 na výšku. Pri fotografiách iných formátov, štvorcových či panorámach je rozmer možnej tlače uvedený pod každou fotografiou. V prípade záujmu o takúto fotografiu je treba vybraný rozmer spolu s referenčným číslom napísať do správy.

 

Vybrali ste si alebo sa Vaše požiadavky líšia od mojej ponuky? Neváhajte a napíšte mi.