Fotografia je pravou fotografiou až vtedy ak je vytlačená na fotopapieri

Lámete si hlavu nad darčekom pre blízkeho, neváhajte a potešte ho pekným fotografickým obrazom. Moje fotografie z galérie si môžete zakúpiť vo forme fotografického obrazu a môžu tak potešiť Vašich blízkych či urobiť radosť Vám doma alebo v kancelárii. Fotografický obraz je tiež ideálnou výzdobou hotela či penziónu a Vaši hostia sa budú cítiť u Vás príjemne ak izbu budú zdobiť práve obrazy z krajiny z Vášho okolia.

Fotografie tlačím na veľkoformátových tlačiarňach Canon vybavených novým 12 farebným systémom pigmentového atramentu LUCIA EX. Tento systém tlače zabezpečuje široký farebný gamut, prvotriednu presnosť, bohaté farby, plynulé farebné prechody, vynikajúcu reprodukciu čiernej farby a mnoho ďalších parametrov pre dokonalé výtlačky.
Väčšinu fotografií je možné tlačiť do šírky 100cm.

 

Výpredaj hotových foto obrazov

Fotopapier + kašírovanie

Fotka vytlačená na kvalitný 240g pololesklý papier kašírovaná (nalepená) na plastovej kapa doske, dodávaná bez rámu.

 

Rozmer Cena
30×45 cm 27 €
40×60 cm 43 €
60×90 cm 63 €

 

Umelecké foto plátno

Fotka vytlačená na matné umelecké plátno s jasne bielym povrchom pre vynikajúcu kvalitu obrazu a presné farby napnutá na drevenom ráme. Takto zhotovený obraz je pripravený rovno na zavesenie.

 

Rozmer Cena
30×45 cm 35 €
40×60 cm 55 €
55×85 cm 80 €

 

Uvedené rozmery a ceny platia pre fotografie s pomerom strán 3:2 na šírku a 2:3 na výšku. Možné rozmery a ceny iných formátov, štvorcových či panorám Vám upresním po výbere konkrétnej fotografie.

 

Vybrali ste si alebo sa Vaše požiadavky líšia od mojej ponuky? Neváhajte a napíšte mi.