Nástenný kalendár Slovenský raj 2016

with Nekomentované

Čo iné charakterizuje Slovenský raj viac ako množstvo krásnych roklín s nádhernými vodopádmi. Preto som moje prvé vydanie kalendára Slovenský raj venoval práve vodopádom zo všetkých prístupných roklín. Fotografie sú vyhotovené počas daždivých dní, kedy malé potôčiky pretekajúce roklinami naberú na sile a vodopády tak dostanú úplne iný rozmer ako ich môže vidieť turista počas pekných slnečných dní.

Predstavu o tom čo má kalendár obsahovať som mal jasnú. Nechcel som kalendár iba s fotografiami a dátumami, ale zo všetkým ako má byť. V kalendári Slovenský raj 2016 preto aj nájdete mená, sviatky, významné dni, fázy mesiaca.
Kalendár je vytlačený na 170g matnom kriedovom papieri, viazaný bielou drôtenou väzbou.Samozrejmosťou je podkladový kartón s presahom, na ktorý sa dá dodatočne nalepiť biela nálepka s logom a údajmi, čo využijú najme firmy, ktoré môj kalendár osloví.
Predajcom, ktorý by chceli tento kalendár predávať ponúkam veľkoobchodnú partnerskú cenu. Rovnako aj zľavy firmám pri jednorázových odberoch väčšieho počtu. Pre info o VO cenách a množstevných zľavách ma neváhajte kontaktovať.

Niekoľko technických údajov kalendára:
celkový rozmer – 30x39cm
strana – 30x35cm
fotografia – 21×31,5cm

Viac Vám už povedia reálne fotografie kalendára. Dúfam, že sa Vám kalendár páči a jeho kúpou podporíte moju prácu a ďalšiu tvorbu. Aj s Vašou priazňou plánujem vo vydávaní tohoto kalendára pokračovať a prinášať tak k Vám domov pekné fotografie na každý mesiac.

Pre objednanie môžete využiť nákup na tejto stránke, e-mailovú objednávku na dunajskymarek@gmail.com, sms alebo telefonickú objednávku na +421 949 66 33 76. Kalendáre zasielam aj do zahraničia, výška poštovného je závislá od hmotnosti balíka a krajiny doručenia.

 

Kalendár Slovenský raj 2016 - predná, zadná strana

Kalendár Slovenský raj 2016 - detail

Kalendár Slovenský raj 2016 - detail

Kalendár Slovenský raj 2016 - detail

Kalendár Slovenský raj 2016 - Január, Február

Kalendár Slovenský raj 2016 - Marec, Apríl

Kalendár Slovenský raj 2016 - Maj, Jún

Kalendár Slovenský raj 2016 - Júl, August

Kalendár Slovenský raj 2016 - September, Október

Kalendár Slovenský raj 2016 - November, December